ШАМПИОНИ СРБИЈЕ У КОШАРЦИ

шампиони Србије

Кошаркаши наше школе  су шампиони Србије. На Десетој школској олимпијади, која је одржана 9. и 10. маја у Врању, ученици професора Немање Живковића победили су у финалу екипу гимназије из Прокупља и   београдску Спортску гимназију и  постали прваци државе. Ученици су тако обезбедили пласман на светско првенство у баскету 3 на 3 које ће бити одржано у јуну месецу у граду Талину -Естонија.Честитамо професору и кошаркашима Мирку Николићу 2/2, Павлу Нешићу 2/2, Михајлу Лазићу 3/5, Емиру Куртишевском 3/6, Јовану Вулети 3/9, Пешут Милошу 3/11,Николи Јанчићу 4/9, Предрагу Даниловићу 4/10, Стефану Кошевићу 4/10 и Ђорђу Јаблановићу 4/11. Честитамо и Александру Милићевићу који је пружао подршку и помоћ спортистима током такмичења.