ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ У КОШАРЦИ

У спортској хали у Падинској Скели 26. септембра  одржано је Општинско такмичење у кошарци . Професор Немања Живковић и његови кошаркаши поновили су прошлогодишњи успех и освојили  прво место. У екипи су били ученици Милош Пешут 4/11, Данило Плавшић 1/5, Марко Недић 2/8, Павле Нешић 3/2, Милош Филиповић 1/1, Лука Угарковић 3/4, Вук Петровић 1/10, Страхиња Станковић 2/3, Емир Куртишевски 3/6 и Марко Младеновић 1/7. Честитамо и надамо се успеху и на Градском такмичењу.

Први пут у спортској историји наше школе на једном такмичењу учествовала је и наша женска екипа: Јелена Вујасин 2/10, Теодора Тодоровић 1/8, Андреа Чукић 1/8, Исидора Богдановић 1/7, Сташа Антонић 1/7, Софија Ђилас 2/7 и Теодора Поповић 1/8. Иако су изгубиле од кошаркашица Пољопривредне школе резултатом 12:10, честитамо нашим девојкама и професору Живковићу због учешћа у такмичењу.