ПРЕДСТАВА СЕДМИ ЧАС

Омладинско позориште ,,Дадов“ приказало је своју представу СЕДМИ ЧАС  ученицима наше школе 6. децембра. На једноставан, духовит и атрактиван начин, језиком младих,  представа говори о размишљањима младих о Европској унији, дилемама за останак или одлазак, о митовима и предрасудама које млади имају о Европској унији. Аутор текста је Нина Џувер, редитељ Владан Ђурковић, а глумили су Влада Папрић, Јована Мисаиловић, Јанко Ковачевић, Тедора Гавриловић, Ида Урошевић и Милан Васиљевић. После представе наши ученици су учествовали у анкети о томе колико знају шта је Европска унија, о истинама и заблудама везаним за ову институцију. Изнели су своје мишљење о томе да ли Србија треба да уђе у Европску унију и да ли би то нешто значило за нашу земљу.