ПРОСЛАВА ШКОЛСКЕ СЛАВЕ

Школску славу Светог Саву прославили смо 27. јануара. Прослава је почела рециталом ,,Поглед у небо“ који су, према тексту мр Светлане Нејчев, припремили професори Марко Марјановић и Мирослав Васић. Стихове о Светом Сави казивали су ученици: Огњен Ћирић, Марија Чубрић, Немања Огњановић, Стефан Стојановић, Марко Лазић, Владана Милетић, Анђела Митровић, Ђорђе Стојановић и Никола Кнежевић. Потом је директорка школе поздравила присутне госте, пензионере, ученике и наставнике и поделила награде ученицима и наставницима који су се истакли у раду у школској 2016/2017. години. Пригодним поклоном опростили смо се и од професора Миодрага Јанковића који је отишао у пензију. У 12 часова је дошао свештеник Јован Благојевић који је пресекао колач са директорком школе, честитао нам славу и пожелео успех у даљем раду.